DÜĞÜNÜ PLANLARKEN...

 Mekan Seçimi! 

Düğün mekanını seçerken en önemli şey, mekanı görür görmez içinizin ısınması ve “işte burası” demenizdir. Kendinizi o mekanda salona girerken hayal edin. İçinize siniyorsa, doğru yerdesiniz demektir.


 Kararsızlık! 

 

Birkaç mekan gezdiniz ve kararsız kaldınızsa; kendinize bir önem sırası belirleyin. Düğününüzden sonra davetlilerin aklında ne kalmasını istiyorsunuz? Güzel yemekler ve servis mi; hiç oturmadan dans edip eğlenmek mi; kaliteli bir mekanın büyüsünü hatırlamak mı? Bu soruların cevapları, sizi doğru tercihe götürecektir. 

 

Kişi Sayısı! 

 

Düğününüzün konseptini belirleyecek olan detaylardan bir de, davetli sayısıdır. Samimi ve en yakın insanların katılacağı bir düğün mü istiyorsunuz? Sizi seven herkesin bu düğünde olmasını mı istiyorsunuz? Davetli sayısı, mekan seçiminizi de etkileyecektir. 

 

Süsleme! 

 

Mekanın süslemesi, düğününüzün en önemli öğelerinden biridir. Düğününüzün temasını oluştururken, mekanla uyumunu da göz önünde bulundurun. 

 

Detaylar Önemlidir! 

 

Ne kadar para harcayacağınızdan çok, detaylarda oluşturacağınız farklılıklar düğününüzü keyifli kılacaktır. Bütçeniz ne kadar geniş olursa olsun, size özel detayları atlamayın. Özenle hazırlanmış detaylar, size özel bu günü unutulmaz kılacaktır. 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !